Molitve vjernika

Molitve vjernika godina B 2014-2015

1. nedjelja Dosasca B  30.11.2014.

2. nedjelja Dosasca B 07.12.2014.

3. nedjelja Dosasca B 14.12.2014.

4. nedjelja Dosasca B 21.12.2014.

Bozic – Misa bdjenja 24.12.2014. at 8:00 PM

Bozic – Misa polnocka 25.12.2014. at 12:00 AM

Bozic – Misa zornica 25.12.2014. at 9:30 AM

Bozic – danja Misa 25.12.2014. at 11:00 AM

Sveta Obitelj 28.12.2014. at 6:30 PM

Nova godina – Svetkovina Svete Bogorodice Marije 01.01.2015.

Bogojavljenje 04.01.2015.

Krstenje Gospodinovo 11.01.2015. at 6:30 PM

mv 2. nedjelja kroz godinu 18.01.2015.

mv 3. nedjelja kroz godinu 25.01.2015.

mv 4. nedjelja kroz godinu 01.02.2015.

mv 5. nedjelja kroz godinu 08.02.2015.

mv 6. nedjelja kroz godinu 15.02.2015.

mv 7. nedjelja kroz godinu

mv 1. korizmena nedjelja 22.02.2015.

mv 2. korizmena nedjelja 01.03.2015.

mv 3. korizmena nedjelja 08.03.2015.

mv 4. korizmena nedjelja 15.03.2015.

mv 5. korizmena nedjelja 22.03.2015.

mv. Cvjetnica 29.03.2015.

mv Veliki Četvrtak 02.04.2015.

mv Veliki Petak 03.04.2015.

mv Velika Subota- vazmeno bdjenje 04.04.2015.

mv Uskrs 05.04.2015.

mv 2. vazmena nedjelja 12.04.2015.

mv 3. vazmena nedjelja 19.04.2015.

mv 4. vazmena nedjelja 26.04.2015.

mv 5. vazmena nedjelja 03.05.2015.

mv 6. vazmena nedjelja 10.05.2015.

mv Uzašašće Gospodinovo 17.05.2015.

mv Duhovi – Misa bdjenja 24.05.2015.

mv Duhovi – danja Misa 31.05.2015.

mv Presveto Trojstvo 04.06.2015.

mv Tijelovo 07.06.2015.

mv 11. nedjelja kroz godinu 14.06.2015.

mv 12. nedjelja kroz godinu 21.06.2015.

mv Sveti Ivan Krstitelj 24.06.2015.

mv 13. nedjelja kroz godinu 28.06.2015.

mv 14. nedjelja kroz godinu 05.07.2015.

mv 15. nedjelja kroz godinu 12.07.2015.

mv 16. nedjelja kroz godinu 19.07.2015.

mv 17. nedjelja kroz godinu 26.07.2015.

mv 18. nedjelja kroz godinu 02.08.2015.

Velika Gospa 09.08.2015. Misa u parku

mv 19. nedjelja kroz godinu 09.08.2015.

mv 20. nedjelja kroz godinu 16.08.2015.

mv 21. nedjelja kroz godinu 23.08.2015.

mv 22. nedjelja kroz godinu 30.08.2015.

mv 23. nedjelja kroz godinu 06.09.2015.

mv 24. nedjelja kroz godinu 13.09.2015.

mv 25. nedjelja kroz godinu 20.09.2015.

mv 26. nedjelja kroz godinu 27.09.2015.

mv 27. nedjelja kroz godinu 04.10.2015.

mv 28. nedjelja kroz godinu 11.10.2015.

mv 29. nedjelja kroz godinu 18.10.2015.

mv 30. nedjelja kroz godinu 25.10.2015.

mv Svi Sveti 01.11.2015.

mv 31. nedjelja kroz godinu 01.11.2015.

mv 32. nedjelja kroz godinu 08.11.2015.

mv 33. nedjelja kroz godinu 15.11.2015.

mv Krist Kralj 22.11.2015.

 

Molitve vjernika godina A 2013-2014

mv. 2. nedjelja kroz godinu A 19.01.2014.

mv. 3. nedjelja kroz godinu A 26.01.2014.

Prikazanje Gospodinovo. Svijećnica 02.02.2014.

mv. 5. nedjelja kroz godinu A 09.02.2014.

mv. 6. nedjelja kroz godinu A 16.02.2014.

mv. 7. nedjelja kroz godinu A 23.02.2014.

mv. 8. nedjelja kroz godinu A 02.03.2014.

1. korizmena nedjelja: godina A 09.03.2014.

2. korizmena nedjelja: godina A 16.03.2014.

3. korizmena nedjelja: godina A 23.03.2014.

4. korizmena nedjelja: godina A 30.03.2014.

5. korizmena nedjelja: godina A 06.04.2014.

Cvjetnica A 13.04.2014.

Misa večere Gospodnje 17.04.2014.

Vazmeno bdjenje 19.04.2014.

Uskrs A 20.04.2014.

Vazmeni ponedjeljak 21.04.2014.

2. vazmena nedjelja A 27.04.2014.

3. vazmena nedjelja A 04.05.2014.

4. vazmena nedjelja A 11.05.2014.

5. vazmena nedjelja A 18.05.2014.

6. vazmena nedjelja A 25.05.2014.

Uzašašće 01.06.2014.

Duhovi 08.06.2014.

Presveto Trojstvo 15.06.2014.

Tijelovo 22.06.2014.

Sv. Petar i Pavao, apostoli 29.06.2014.

14. nedjelja kroz godinu A 06.07.2014.

15. nedjelja kroz godinu A 13.07.2014.

16. nedjelja kroz godinu A 20.07.2014.

17. nedjelja kroz godinu A 27.07.2014.

18. nedjelja kroz godinu A 03.08.2014.

19. nedjelja kroz godinu A 10.08.2014.

20. nedjelja kroz godinu A 17.08.2014.

Velika Gospa 17.08.2014. Misa u parku

21. nedjelja kroz godinu A 24.08.2014.

22. nedjelja korz godinu A 31.08.2014.

23. nedjelja kroz godinu A 07.09.2014.

Mala Gospa 07.09.2014. Misa u parku

Uzvišenje Svetoga Križa 14.09.2014.

25. nedjelja kroz godinu A  21.09.2014.

26. nedjelja kroz godinu A 28.09.2014.

27. nedjelja kroz godinu A 05.10.2014.

28. nedjelja kroz godinu A 12.10.2014.

29. nedjelja kroz godinu A 19.10.2014.

30. nedjelja kroz godinu A 26.10.2014.

Spomen svih vjernih pokojnika 02.11.2014.

Posveta Lateranske bazilike 09.11.2014.

33. nedjelja kroz godinu A 16.11.2014.

Svetkovina Krista Kralja 23.11.2014.

 

 Molitve vjernika godina A 2010-2011

Cvjetnica A 17.04.2011.

Misa večere Gospodnje 21.04.2011.

Vazmeno bdjenje 23.04.2011.

Uskrs A 24.04.2011.

Vazmeni ponedjeljak 25.04.2011.

2. vazmena nedjelja A 01.05.2011.

3. vazmena nedjelja A 08.05.2011.

4. vazmena nedjelja A 15.05.2011.

5. vazmena nedjelja A 22.05.2011.

6. vazmena nedjelja A 29.05.2011.

Uzašašće 05.06.2011.

Duhovi 12.06.2011.

Presveto Trojstvo 19.06.2011.

Tijelovo 26.06.2011.

14. nedjelja kroz godinu A 03.07.2011.

15. nedjelja kroz godinu A 10.07.2011.

16. nedjelja kroz godinu A 17.07.2011.

17. nedjelja kroz godinu A 24.07.2011.

18. nedjelja kroz godinu A 31.07.2011.

19. nedjelja kroz godinu A 07.08.2011.

20. nedjelja kroz godinu A 14.08.2011.

Velika Gospa 14.08.2011. Misa u parku

21. nedjelja kroz godinu A 21.08.2011.

22. nedjelja korz godinu A 28.08.2011.

23. nedjelja kroz godinu A 04.09.2011.

Mala Gospa 11.09.2011. Misa u parku

24. nedjelja kroz godinu A 11.09.2011.

25. nedjelja kroz godinu A 18.09.2011.

26. nedjelja kroz godinu A 25.09.2011.

27. nedjelja kroz godinu A 02.10.2011.

28. nedjelja kroz godinu A 09.10.2011.

29. nedjelja kroz godinu A 16.10.2011.

30. nedjelja kroz godinu A 23.10.2011.

31. nedjelja kroz godinu A 30.10.2011.

32. nedjelja kroz godinu A 06.11.2011.

33. nedjelja kroz godinu A 13.11.2011.

Svetkovina Krista Kralja 20.11.2011.

 

 

 Molitve vjernika godina C 2012-2013

mv 1. nedjelja Došašća C 02.12.2012.

mv 2. nedjelja Došašća C 09.12.2012.

mv 3. nedjelja Došašća C 16.12.2012.

mv 4. nedjelja Došašća C 23.12.2012.

Bozic – Misa bdjenja 24.12.2012. at 8:00 PM

Bozic – Misa polnocka 25.12.2012. at 12:00 AM

Bozic – Misa zornica 25.12.2012. at 9:30 AM

Bozic – danja Misa 25.12.2012. at 11:00 AM

Sveta Obitelj 30.12.2012.

Nova godina – Svetkovina Svete Bogorodice Marije 01.01.2013.

Bogojavljenje 06.01.2013.

Krstenje Gospodinovo 13.01.2012.

mv 2. nedjelja kroz godinu C, 20.01.2013.

mv 3. nedjelja kroz godinu C, 27.01.2013.

mv 4. nedjelja kroz godinu C, 03.02.2013.

mv 5. nedjelja kroz godinu C, 10.02.2013.

mv 1. korizmena nedjelja C 17.02.2013.

mv 2. korizmena nedjelja C 24.02.2013.

mv. 3. korizmena nedjelja C 03.03.2013.

mv. 4. korizmena nedjelja C 10.03.2013.

mv. 5. korizmena nedjelja C 17.03.2013.

mv. Cvjetnica nedjelja muke Gospodnje C 24.03.2013.

mv. Veliki Četvrtak C 28.03.2013.

mv. Veliki Petak C 29.03.2013.

mv. Velika Subota C  30.03.2013.

mv. Uskrs C 31.03.2013.

mv. 2. uskrsna nedjelja C 07.04.2013.

mv. 3. uskrsna nedjelja C 14.04.2013.

mv. 4. uskrsna nedjelja C 21.04.2013.

mv. 5 uskrsna nedjelja C 28.04.2013.

mv. 6. uskrsna nedjelja C 05.05.2013.

mv. Uzašašće Gospodinovo – Spasovo C 12.05.2013.

mv. Duhovi: Misa bdjenja C 18.05.2013.

mv. Duhovi: danja Misa C 19.05.2013.

mv. Presveto Trojstvo C 26.05.2013.

mv. Tijelovo C 02.06.2013.

mv. 10. nedjelja kroz godinu C 09.06.2013.

mv. 11. nedjelja kroz godinu C 16.06.2013.

mv. 12. nedjelja kroz godinu C 23.06.2013.

mv. 13. nedjelja kroz godinu C 30.06.2013.

mv. 14. nedjelja kroz godinu C 07.07.2013.

mv. 15. nedjelja kroz godinu C 14.07.2013.

mv. 16. nedjelja kroz godinu C 21.07.2013.

mv. 17. nedjelja kroz godinu C 28.07.2013.

mv. 18. nedjelja kroz godinu C 04.08.2013.

mv. 19. nedjelja kroz godinu C 11.08.2013.

mv. 20. nedjelja kroz godinu C 18.08.2013.

Uznesenje B. D. Marije – Velika Gospa 18.08.2013. Misa u Župnom parku

mv. 21. nedjelja kroz godinu C 25.08.2013.

mv. 22. nedjelja kroz godinu C 01.09.2013.

mv. 23. nedjelja kroz godinu C 08.09.2013.

mv. 24. nedjelja kroz godinu C 15.09.2013.

mv. 25. nedjelja kroz godinu C 22.09.2013.

mv. 26. nedjelja kroz godinu C 29.09.2013.

mv. 27. nedjelja kroz godinu C 06.10.2013.

mv. 28. nedjelja kroz godinu C 13.10.2013.

mv. 29. nedjelja kroz godinu C 20.10.2013.

mv. 30. nedjelja kroz godinu C 27.10.2013.

mv. 31. nedjelja kroz godinu C 03.11.2013.

mv. 32. nedjelja kroz godinu C 10.11.2013.

mv. 33. nedjelja kroz godinu C 17.11.2013.

mv. Svetkovina Krista kralja C 24.11.2013.